...
Yurt İçi Satışlar

Türkiye içinde satışlarınız için Kendi Web Siteniz, n11 , GittiGidiyor, HepsiBurada, Çiçeksepeti, Trendyol gibi birçok pazaryerinde ürünleriniz satışa otomatik olarak çıkacaktır. Buradaki siparişleriniz tek tek değil tek bir panelden kontrol edebilir ve yönetebileceksiniz.

...
Yurt Dışı Satışlar

İstediğiniz Herhangi bir ülkede yayınlanmak üzere bir web sayfasına sahip olacaksınız. İster Amerika İster İngiltere hiç farketmez tüm ülkelerde web sayfanızı otomatik olarak açılacaktır. Tek Panelden de bütün bu sitelerin kontrolünü yapabilecesiniz. Kendi Web sayfanızdan ayrı olarak ta Amozon, EBay, ZoodMall , ETSY gibi birçok pazaryerine entegre olarak tek panelden tüm bu pazaryerlerini kontrol edebilirsiniz. Tüm bu yerlerden gelen siparişleriniz tek bir ekrandan kontrol eder aynı ekrandan gerek kargolama gerek faturalandırma [İhracat Faturası Dahil] gerekse gümrüklendirme [E-Gümrük Beyannamesi] gibi işlemleri yapabilirsiniz.

...
Sosyal Medya

Sistemimiz Facebook , Instagram, Pinterest,twitter gibi sosyal medya platformalarına entegredir. Girmiş olduğunuz ürünler buralarda da otomatik olarak yayınlanır ve satışlarınızı buradan takip edebilirsiniz. Her yeni eklediğiniz ürün post olarak bu sosyal mecralarda otomatik olarak yayınlanır ve takipçilerinizi sürekli canlı tutabilirsiniz.

...
Reklemasyon ve Kurumsal Kimlik

Ürünlerinizin ve sitelerinizin reklamını vermek konusunda hedef kitle belirleme , müşteri demografikleri çıkarma, reklam maliyetlerini düşürme, doğru ürünü doğru hedef kitleye gösterme konusunda eğitim ve dökümantasyon sistemimiz içerisinde mevcuttur. Ayrıca mevcut sistemimizde Tüm web siteleriniz Facebook Pixel kullanmakta olup buradaki Yapayzeka sayesinde ürün satışlarınız doğru reklam ile artacaktır.