MomentumSoft Bilgi Teknolojileri A.ş

E-BELGE ENTEGRASYONU

Diş kliniklerinizde tedavi faturalarınızı rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz e-fatura, e-arşiv, e-serbest meslek makbuzunu tek tıkla gönderebilirsiniz. Üstelik 10 yıl entegratör garantisinde saklama hizmeti de mevcut. Ayrıca cari takip, borç ve ya alacak bakiyelerinizi stok takibi gibi işlemlerinizi de ekstra bir ön muhasebe programına ihtiyaç duymadan gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay Kullanım

Bir kaç kolay tıklama işlemi ile tüm tedavi faturalarınızı oluşturabilir ve tek tık ile e-arşiv,e-smm ve ya e-faturalarınızı gönderebilirsiniz.

Hızlı Fatura Oluşturma

Tedavi faturalarınızı oluştururken kdv değerleri, tevkifatlı fatura işlemleri, iskonto vb gibi işlemlerinizi kesilen faturaya göre otomatik ayarlar.

İade Faturaları

Yanlış gönderilen faturaları kolayca iade faturası haline getirebilirsiniz.

10 Yıl Saklama

10 Yıl boyunca entegratör garantisinde saklama hizmeti. Kesilen e-fatura, e-arşiv gibi belgelerin kanunen 10 yıl boyunca saklanma zorunluluğu bulunmaktadır. Bu işlemi biz sizin adınıza entegratör garantisi ile gerçekleştirmekteyiz.

Ön Muhasebe

Basit kullanışlı ekranlar ile gün sonu, virman gibi bir çok işlemi muhasebe kodlarına uygun bir biçimde ön muhasebe işlemlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.

Detaylı bilgi için iletişime geçin