MomentumSoft Bilgi Teknolojileri A.ş

Online Randevu Sistemi

Kolaylıkla online erişim sağlayarak hastalarınızla buluşun. Ön muayene, kanal tedavisi, diş beyazlatma gibi özel muayenelerinizi esnek bir şekilde planlayın. Tüm şubeleriniz ve doktorlarınızı koordine ederek hastalarınızın memnuniyetini en üst seviyeye çıkarın

Ön Muayene

Sunmuş olduğumuz online randevu sisteminde hekimlerinizin tedavi süreçlerini planlayabildiğiniz gibi kliniklerinizin ön muayene süreçlerini de planlayabilirsiniz. Bu sayede hastalarınızın ilk teşhislerini koyabilir bundan sonraki tedavilerini de buna göre düzenleyebilirsiniz.

Hekim ve Şube Koordinasyonu

Online randevu sisteminde hekimleriniz tüm randevularını rahatlıkla planlayabilir. Kliniklerinizin şubelerini ve hekimlerini rahatlıkla organize edebilirsiniz. Her şube ve hekimin çalışma saatlerine ve günlerine göre planlama yapabilirsiniz.

Web Entegrasyonu

Online randevu sistemi sağlamış olduğumuz web sitesi hizmeti ile entegre olarak çalışmaktadır. Hastalarınız web siteniz üzerinden ön muayene talebinde bulunabilir. Bu sayede hastalarınıza kesintisiz hizmet sunabilirsiniz.

Doktorlar ve Klinikler Koordine

Doktorlarınızın farklı kliniklerde çalışma esnekliğine uygun olan online randevu sistemi, tedavi süreçlerini sizin çalışma zamanlarınıza göre düzenlemeyi, herhangi bir karışıklık olmadan kolayca planlamanızı sağlar.​

Online Koordinasyon

Online randevu sistemi, hastalarınızın kliniğinizin veya doktorlarınızın takvimine erişimini sağlar. Hastalar, klinik şubelerinizi ve o şubede çalışan hekimleri bulundukları yakınlığa göre seçebilirler. Doktorlar ve klinik içinde yapılan planlamalar ile hastaların online randevuları kesinlikle birbirine karışmaz.